Linux пакети

Веб хостинг од светска класа

★ Повеќе центри за податоци
★ Градител на веб-страници

Webstrani.mk обезбедува висококвалитетни решенија. Нашите хостинг пакети доаѓаат со cPanel, Web Site Builder, Corporate Email, Auto Script Installer, Cloudflare, хакерска заштита и Cloud Linux. Нашите сервери се специјално оптимизирани за CMS платформи како што се WordPress, Joomla и Magento.

Зошто да ги избереме споделените хостинг планови?

Моќни алатки за оптимизација

 

Моќни алатки за оптимизација за вашата веб-страница, на кои им веруваат 4 милиони. Управувајте со оптимизација на вашата веб-страница директно од контролната табла со само неколку кликања!

Е-пошта со одлична репутација

 

Можете да ги елиминирате проблемите со испораката на е-пошта предизвикани од црната листа на IP адреса. За разлика од конвенционалните услуги за е-пошта, SpamExperts е единствената услуга што прифаќа 100% од вашата е-пошта

Автоматски инсталирач на скрипти

 

Инсталирајте повеќе од 300 скрипти, вклучувајќи го и WordPress за само секунди со нашиот инсталатор за скрипти Softaculous. Со процесот на инсталирање со 1 клик, можете да ја поставите вашата веб-страница базирана на CMS за само неколку секунди и да дозволите Softaculous да се грижи за одржувањето.

Префрлање од друг хостинг?

 

Нашиот посветен тим за миграции е подготвен да ја пренесе вашата постоечка содржина од вашиот претходен хост и да ја конфигурира да функционира оптимално на нашата платформа. Ние исто така можеме да префрлиме регистрации на домени од други регистратори за да ви обезбедиме целосно управување со целото ваше онлајн портфолио на едно место!

Ние сме со вас на секој чекор од патот!

Без разлика дали сте искусен професионалец за Интернет или штотуку започнувате со вашата прва веб-локација, нашиот стручен персонал е тука да ви помогне на секој чекор од патот. Ние сме тука 24/7/365 за да ви помогнеме со кој било аспект од вашето искуство со хостинг. Дозволете ни можност да ги надминеме вашите очекувања.

Нашите гаранции

Пријателска поддршка 24/7

 

Нашиот внатрешен тим е при рака 24/7 не само за да ги реши техничките проблеми, туку и да понуди насоки што ви се потребни за да успеете онлајн.

99,9% Време на работа  SLA

Достапноста на вашата веб-страница е наш главен приоритет. Ние стоиме на тој факт со нашата гаранција за време на работа на серверот!

Гаранција од 30 дена

 

Пробајте ги нашите услуги без ризик! Ако не сте целосно задоволни, можете да откажете во рок од 30 дена за целосно враќање на средствата.

LinkedIn
Share